Облаштування спальні

Облаштування спальні от фабрики Комфорт мебель, официальный сайт в Полтаве

Міцний та здоровий сон - запорука бадьорості протягом дня. Оздоблення кімнати для сну безпосередньо впливає на його якість. Тому до вибору спальні потрібно підходити зі всією відповідальністю.

Обираємо ліжко

Ліжко - це серце спальні. Воно має бути не лише зручним, практичним та просторим, а й надійним та безпечним. Обираючи ліжко не забувайте, що якісний матрац відіграє важливу роль, тому до його вибору краще віднестись максимально продумано.

Додаткові меблі

Якщо в спальні буде стояти тільки одне ліжко, то це не додасть приміщенню функціональності і затишку. Саме тому при виборі ліжка відразу ж рекомендуємо придбати приліжкові тумбочки.

Також доречним в даній кімнаті буде комод: там поміститься і білизна, і деякий одяг. А над комодом можна помістити дзеркало, адже це функціонально та візуально розширить простір кімнати.

Якщо площа кімнати дозволяє то тут можна вмістити і шафу-купе, щоб зберігати предмети гардеробу. Але якщо кімната невелика, то перевантажувати її зайвими деталями не варто. Також не рекомендуємо використовувати в маленькій спальні занадто масивні предмети меблів.

Правильне розміщення меблів

Якщо спальня невелика, то ліжко краще розташовувати не посередині кімнати, а наблизити узголів'ям до стіни. Так буде виникати відчуття більшого комфорту і захищеності. Але не варто розташовувати узголів'я біля радіаторів опалення або вікна: і так, і так ліжко буде закривати доступ до важливих об'єктів кімнати.

Кольорова палітра

Як правило, для інтер'єру спальні обирають спокійні кольори: або світлі пастельні, або глибокі м'які і насичені темні. Звичайно, не всім підходять такі відтінки, і зустрічаються чудові варіанти яскравих кольорів. Та все ж спокійна кольорова гама є запорукою приємного відпочинку.

На сайті фабрики "Коморт меблі" Ви маєте можливість підібрати меблі як окремо, так і обрати свій варіант серед комплектів із доставкою в Київ, чи інші населені пункти, що суттєво економить час. При виборі меблів у спальню потрібно враховувати масу чинників: від кольору і розміру до доступної ціни. Але якщо ви один раз з усією серйозністю поставитеся до цього питання, то в майбутньому перебувати там буде максимально комфортно знаходитися.

Фабрика "Комфорт меблі" в своїй роботі використовує лише сучасні технології та матеріали. Ми враховуємо всі стандарти та норми. Це сприяє виготовленню якісної продукції, яка має не лише стильний дизайн, а й слугуватиме здоровому відпочинку.

24.12.2020

Возврат к списку